مسلم حاجی، مدیر اداری شرکت نظافتی تاژ که یکی از فعال ترین و خوش ذوق ترین افراد در میان شرکت های نظافتی تهران است در گفت و گو با خبرنگار رادیو تهران و سایت نظافت با اشاره به تعرفه های کارکنان در منازل بیان داشت: متاسفانه تاکنون تعرفه معین و یا مشخصی برای کارکنان این حوزه در جامعه معرفی و یا اعلام نشده است. اما با این حال شرکت ما در زمینه نظافت منازل، شرکتها، و مهمانداری جشنها و کارهای خدماتی نمایشگاه ها و همچنین در زمینه مراقبت از سالمند و کودک خدمات ارائه می دهد.

وی ادامه داد: براساس قوانین و چهارچوبی که در طی سال های متمادی وجود داشته است، هزینه کار افراد به صورت ساعتی ارزیابی می شود.

حاجی اضافه کرد: این مبلغ بین 10 الی 15 هزار تومان برای هر یک ساعت در نوسان می باشد.

مدیر اداری شرکت نظافتی تاژ همچنین گفت: سنگین و یا سبک بودن کار انجام شده از سوی کارکنان نیز در برآورد هزینه تاثیرگذار خواهد بود.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به فعالیت این نوع شرکت ها در کشور بیان داشت: این شرکت ها زیر نظر صنفی تحت عنوان صنف شرکت های نظافتی، واقع در خیابان باقرخان مشغول به فعالیت هستند.

حاجی تصریح کرد: فعالیت شرکت های نظافتی بدون مجوز صحیح نبوده و حتما باید افراد از سازمان ثبت شرکت ها، مجوز تاسیس و فعالیت شرکت خود را اخذ نمایند.

وی افزود: متاسفانه برخی از این شرکت ها بدون مجوز به فعالیت می پردازند و این درحالی است که حتی در پی تماس های مردمی برای درخواست اعزام نیرو به منازل، داشتن مجوز امری مهم تلقی می شود.

مسئول شرکت نظافتی تاژ در ارتباط با همکاری افراد در این شرکت نظافتی نیز عنوان کرد: افرادی که تمایل به همکاری در شرکت ما را دارند حتما باید سابقه کاری و تجربه مطلوبی در این زمینه داشته باشند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار برنامه از رادیو تهران بپرس، مبنی بر کیفیت کار کارکنان این شرکت و چگونگی استخدام نیروهای جدید، گفت: ما سعی می کنیم در طول سال افراد متخصص در این امر را پیدا کرده و در جهت ارائه هرچه بهتر خدمات به آنها گام برداریم.

حاجی ادامه داد: سفته، مدارک شناسایی از جمله کارت ملی و شناسنامه، سوء پیشینه و آزمایش عدم اعتیاد از جمله الزاماتی است که در این شرکت به صورت جدی مورد توجه واقع می شود.

وی همچنین خاطر نشان کرد: از آنجایی که این افراد قرار است تا در محیط ایمن خانواده ها وارد شوند، ما نیز باید تمامی قوانین را برای تضمین امنیت و ایمنی خانواده ها در هنگام اعزام افراد به منازل تامین نماییم که در همین راستا افرادی که فاقد آزمایش عدم اعتیاد و یا سوء پیشینه هستند را به منازل اعزام نمی کنیم.

مسئول شرکت نظافتی تاژ با اشاره به احتمال اعتراض مشتریان در خصوص نظافت کارکنان منازل، تصریح کرد: چنانچه با چنین مورادی رو به رو شویم، نیرو به صورت رایگان به محل اعزام شده و کار را به صورت کامل تحویل خواهیم داد.

وی در پایان نیز با تاکید بر اهمیت سایت های اینترنتی در تبلیغات امور نظافتی، بیان داشت: تا الان موثرترین روش تبلیغی، تبلیغات اینترنتی بوده و میشه گفت بیش از 90 درصد مشتریان ما از طریق جستجو در اینترنت شماره ما رو پیدا می کنند.

 

 

شماره تماس:

شمال: ۲۲۸۷۴۶۴۳

غرب: ۴۴۲۹۴۶۳۴

شرق: ۷۷۷۲۹۷۰۷

مرکز: ۸۸۸۳۷۸۱۹

حاجی

۰۹۱۹۳۵۰۷۸۷۶