تبلیغات شرکت های خدماتی و نظافتی

مزایا:

  • بازدید بالای سایت تبلیغاتی نظافت در شهر و استان شما
  • نمایش آگهی شما در اولین صفحه گوگل
  • تبلیغات به صورت منطقه ای (تبلیغات منطقه ای یکی از پربازده ترین تبلیغاتها می باشد، به صورتی که کاربران بدنبال نزدیک ترین شرکت خدمات نظافتی هستند شما اولین نفری باشید که در تمام مناطق شهرتان اولین لینک قرار دارد.)
  • معرفی کامل شما و خدمات شما به مشتری
  • تخفیفات ویژه برای بنرهای تبلیغاتی با توجه به مناسبهای خاص
  • تضمین نمایش و بازدید بالای آگهی شما
  • تبلیغات به صورت استانی در سراسر کشور
  • کمترین هزینه، بیشترین بازدهی
  • مشتری هم معرفی می کنیم
  • و …

درباره ما:

کار ما رونق بخشیدن به کسب و کارهای شماست، گروه ما مالک وبسایت هایی مانند قالیشویی، نقاشی ساختمان، فیش حج و … که در صفحه اصلی گوگل قرار دارند و مشتریانی داریم که سالهاست با ما کار می کنند.

برای ثبت بنر می تونید تماس بگیرید، مشاوره بگیرید، بنر ثبت کنید و بازدهی تبلیغات ویژه خودتون رو توی چند ماه بعد از سپردن تبلیغات به ما ببینید. 09121943801 امیر علیپور

 

پلن

سایز

توضیحات

قیمت (تومان) برای 30 روز

A

728*90

موقعیت بنر هدر سایت

400،000

B

1200*250

موقعیت بنر در زیر منو شهر ها

فقط برای شهرها 250،000 و برای کل سایت 500،000

C

660*150

موقعیت بنر در بالای پست ها

170،000

D

280*280

موقعیت بنر در ساید بار سمت چپ سایت

150،000

E

280*280

موقعیت بنر در ساید بار سمت راست سایت

150،000

F

250*250

موقعیت فوتر پایین سایت

100،000

G

95*370

شناور روی سایت و کل سایت

350،000

ویژه

پکیج ویژه تبلیغات منطقه ای

مطلب برای صفحه اول گوگل برای هر منطقه

100،000

ویدیو

ساخت کلیپ تبلیغاتی

معرفی خدمات و … برای انتشار در این سایت و اینترنت

ضبط در استودیو ما

500.000

ویدیو

ساخت کلیپ تبلیغاتی

معرفی خدمات و … برای انتشار در این سایت و اینترنت

ضبط در محل شما و یا لوکیشن های خاص

با مجری و بازیگر به انتخاب شما

1.500.000

تا 5.000.000

 

 

تبلیغات شرکت های خدماتی و نظافتی

تبلیغات براساس بودجه شما:

براساس بودجه ای که دارید ما می تونیم پیشنهادات نتیجه بخشی بهتون داشته باشیم، تبلیغات در چندین سایت، ساخت کلیپ و انتشار آن در سایت های ویدیویی، ثبت در نقشه، طراحی سایت، مدیریت و تولید محتوای اینستاگرام و شبکه های اجتماعی و … . این بودجه می تواند بصورت هفتگی، ماهیانه، فصلی، سالیانه باشد.

 

نحوه پرداخت:

پس از انتخاب کلاس تبلیغات مبلغ آنرا از طریق شماره کارت 6104337538956481  به نام اله ویردی علیپور قوزجاق بانک ملت واریز نمایید و تاریخ واریز، میزان مبلغ واریز شده و شماره کارت واریز کننده را به همراه مشخصات تبلیغات در فرم ثبت سفارش آگهی تکمیل نمائید. توجه کنید مشخصات واریزی را نهایتاً تا پانزده روز پس واریزی به اطلاع ما رسانده و تایید آنرا دریافت کنید در غیر اینصورت سایت هیچ مسولیتی برای بررسی و تایید واریزی شما نخواهد داشت. همچنین توجه داشته باشید که واریز مبلغ تبلیغات به معنای قبول قوانین سایت و تایید نهایی سفارش تبلیغات است بنابراین حتما قبل از واریز مبلغ شرایط و قوانین جذب تبلیغات را مطالعه فرمایید.

قوانین و شرایط جذب تبلیغات:

– از پذیرش تبلیغات سایت های حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.

– نمایش و درج تبلیغات پس از واریز وجه و هزینه تبلیغات در حساب مسئولین سایت انجام پذير خواهد بود.

– در صورت تغییر در ماهیت سایت تبلیغات دهنده در زمان نمایش تبلیغات در سایت نظافت (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در نظافت باشد نمایش تبلیغات بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.

– هر تبلیغات (بنر) تنها می تواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده تبلیغات داشته باشد.

– مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در تبلیغات بر عهده سفارش دهنده می باشد و در عین حال نظافت در قبول بنر و تبلیغات مختار است.

– تصاویر یا محتوای تبلیغات می بایست مطابق با هنجارهای کشور ایران و همچنین آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران در زمینه انتشار تبلیغات باشد.

– طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده میباشد و در صورت نیاز تیم نظافت آماده همکاری جهت طراحی بنر می باشد که هزینه آن بصورت مجزا محاسبه خواهد شد.

– پذیرش تبلیغات مربوط به فعالیت ها یا شخصیت های سیاسی تنها پس از هماهنگی با مدیران سایت امکان پذیر خواهد بود.

– در صورتی که محتوا تبلیغات یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) تبلیغات دهنده میبایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.

– در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای ناظر (نهاد قضایی، انتظامی یا وزارت ارشاد) نسبت به حذف یک تبلیغات به مسئولین سایت ابلاغ شود تبلیغات فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

– پیشنهاد می کنیم قبل از واریز مبلغ تبلیغات نام و آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید از طریق پست الکترونیک در اختیار مدیران سایت قرار دهید تا ضمن بررسی آن اگر احیانا از پذیرش تبلیغ معذور بودیم دچار مشکل نشوید.

– واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش تبلیغات است. وجه واریزی پس از شروع نمایش تبلیغات به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد. همچنین تبلیغات دهنده موظف است بنر خود را دقیقا مطابق مشخصات و قوانین مشخص شده در سایت تهیه و ارسال نماید. مشکلات فنی سایت تبلیغات دهنده مسئولیتی برای نظافت نخواهد داشت و همچنین در صورتی که به هر دلیلی از جمله تخطی از قوانین سایت یا درخواست مراجع ذیصلاح نمایش تبلیغات متوقف شود مسئولیتی بر عهده نظافت نبوده و تبلیغات دهنده مسئول هرگونه ضرر و زیان خواهد بود.

برخی از مواردی که از پذیرفتن آگهی آنها معذوریم

– شبکه ها و هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی

– تبلیغات شبکه ها و سایتهای کسب در آمد براساس کلیک (Pay Per Click ) یا همکاری اشتراکی

– گروه های ایمیل (مانند گروههای یاهو) و هر گونه بانک اطلاعات ایمیلها و شیوه های جذب ایمیل کاربران یا ارسال ایمیل بصورت انبوه

– شبکه های اجتماعی، دوستیابی و سایت هایی که فعالیتی مشابه با این سرویس ها را به نحوی تبلیغ می کنند.

– فروشگاهها یا وبلاگ هایی که در سایت های میزبانی رایگان، شبکه های اجتماعی، یا سرویس های وبلاگ دیگر میزبانی می شوند.

– سایت هایی در زمینه انتشار موزیک های غیر مجاز یا بدون مجوز از وزارت ارشاد فعالیت می کنند.

– هرگونه تبلیغی که باعث و هم بازدیدکنندگان و ارائه اطلاعات غیر واقعی به کاربران سایت شود.

– سایت هایی که به نحوی محتوای سایت های فیلتر شده توسط نهادهای ناظر بر اینترنت در ایران در اختیار کاربران قرار می دهند یا آنها را تبلیغ می کنند.

– بنرهایی که از تصاویر ترسناک یا دلخراش استفاده می کنند و همچنین هرگونه بنری که از تصاویر زنان استفاده ابزاری کرده باشد.

طراحی سایت برای شرکت های خدماتی و نظافتی

طراحی سایت برای شرکت های خدماتی و نظافتی