شرکت تهران پاککو با مدیریت آقای علی اکبر پورعیسی در سال 1356 توسط ایشان تاسیس شد و در طول 40 سال از زمان تولد ، بیش از 700 قرارداد با بسیاری از ادارات و کارخانجات دولتی و خصوصی اجرا و به آنها در زمینه های زیر خدمات رسانی کرده است :

  •  تامین نیروی انسانی
  •  ایاب و ذهاب
  •  تخلیه و بارگیری
  •  طبخ و توزیع غذا
  • نگهداری فضای سبز

لازم به ذکر است که در مقاطعی تعداد نیروی انسانی تحت پوشش شرکت 9000 نفر و تعداد سنوات اجرای این قراردادها بعضا به 15 سال رسیده است که این خود گواه رضایت کامل کارفرما مربوطه از این شرکت بوده است.

سیستم مدیریت کیفیت و خدمت رسانی شرکت تهران پاککو بر مبنای استانداردهای

ISO 9001:2008
ISO 14001:2004
OHSAS 18001:2007
HSE-MS

و همچنین رعایت قوانین و مقررات ملی و بین المللی استوار می باشد. در این خصوص مفتخریم که طرف قرارداد با تعدادی از شرکت های بین المللی نظیر صنایع غذایی بهشهر و همچنین هنکل آلمان بوده و هستیم.

شرکت تهران پاککو با برخورداری از پرسنل زبده و به لطف 40 سال سابقه فعالیت اقتصادی در ایران و همچنین آشنایی کامل مدیران آن با قوانین وزارت کار و سازمان تامین اجتماعی و قوانین تجارت در ایران ، توانسته نه تنها به عنوان پیمانکار ، بسیاری از نیازهای کارفرمایان خود را مرتفع سازد بلکه به عنوان یک مشاور اقتصادی در زمینه کاری خود، به آنها خدمت رسانی کند.

تهران پاککو
با بیش از 40 سال سابقه

 

01. تامین نیروی انسانی

خدمات تامین نیروی انسانی یکی از اصلی ترین موضوع فعالیت مجموعه ما می باشد ، به طوری که در طول 40 سال از زمان تاسیس شرکت تهران پاککو، به جرات می توان گفت وزارتخانه ای در سطح کشور یافت نمی شود که طرف قرارداد با ما نبوده و به نوعی از خدمات ما بهره نبرده باشد و در مقاطعی تعداد پرسنل تحت پوشش شرکت بالغ بر 9000 نفر بوده است. از اصلی ترین اهداف مجموعه ما جلب رضایت کارفرما است چرا که بر این باور هستیم، اگر سازمانی، تامین نیروی انسانی خود را به بخش خصوصی واگذار می کند، تمام مشکلات و مصاعب آن هم به بخش خصوصی واگذار خواهد شد و کارفرما تحت هیچ عنوان نباید درگیر مشکلات و دغدغه های این بخش شود. خوشبختانه در طی 40 سال از عمر شرکت تهران پاککو، مفتخر هستیم که در این بخش کاملا موفق بوده ایم و قراردادهای طولانی مدت (بعضا تا 15 سال) با بسیاری از ادارجات و کارخانجات دولتی و خصوصی گواه رضایت کامل کارفرما از مجموعه ما است. از دیگر اهداف اصلی مجموعه ما در بخش تامین نیروی انسانی، جلب رضایت پرسنل تحت پوشش شرکت است، لذا پرداخت به موقع حقوق، همواره یکی از اولویت های مجموعه ما بوده، چرا که معتقدیم پرداخت منظم و به موقع حقوق پرسنل می تواند به برنامه ریزی و محاسبه دخل و خرج زندگیشان کمک کند. ضمنا شرکت تهران پاککو برای افزایش بازدهی پرسنل تحت پوشش خود از سیستم امتیازدهی و تشویق استفاده می کند. امتیازات توسط مدیران و نمایندگان شرکت و سایر بخش ها مانند ایمنی – بهداشت – فنی و … به پرسنل داده خواهد شد. بطوریکه در انتهای هر دوره پرسنلی که بیشترین امتیاز را کسب کرده اند تشویق خواهند شد و پرسنلی که کمترین امتیاز را کسب کرده اند تذکر خواهند گرفت. استفاده از این روش و پرهیز از اعمال جریمه نقدی، به تجربه موثرترین روش برای افزایش بازدهی پرسنل خواهد بود. لازم به ذکر است که تمامی پرسنل تحت پوشش شرکت دارای پروفایل شخصی در سامانه شرکت (همانند آنجه در تمامی شبکه های اجتماعی وجود دارد) می باشند بطوریکه می توانند فیش های حقوقی، ریز امتیازات داده شده به آنها و سایر موارد مربوط به خود را ملاحظه نمایند. مدیران هم دارای دسترسی ویژه هستند بطوریکه می تولنند پروفایل تمامی پرسنل تحت نظر خود را مشاهده نمایند.

02. تهیه، طبخ و توزیع غذا

تهیه، طبخ و توزیع غذا یکی از موضوعات تخصصی این مجموعه است از این منظر مفتخریم اعلام کنیم مجموعه تهران پاککو ، به عنوان تنها شرکت در بخش خصوصی در کل ایران بوده که در زمینه کیترینگ هواپیمایی فعالیت کرده است. ما همچنین در این خصوص به بسیاری از صنایع، کارخانجات ، بیمارستان ها، دانشکاه ها خدمت رسانی کرده و می کنیم و در مقطعی تعداد پرس تهیه و توزیع شده در مجموعه ما بالغ بر 25000 پرس در روز رسیده است که تنها بخشی از کل پتانسیل تولید روزانه این مجموعه است.

03. ایاب و ذهاب

امروزه بسیاری از کارخانجات و ادارات سرویس ایاب و ذهاب پرسنل خود را به بخش خصوصی واگذار می کنند. مجموعه ما به لطف وسایط نقلیه متعدد از قبیل خودرو سواری (برای مدیران) و اتوبوس و مینی بوس که در اختیار این شرکت هستند، به بسیاری از کاخانجات و ادارجات دولتی و خصوصی همکاری کرده و می کند.

04. تخلیه و بارگیری

مجموعه ما دارای کلکسیون بزرگی از ماشین آلات تخلیه و بارگیری از جمله لیفتراک، خاور، نیسان وانت، تراکتور و … می باشد که در طی سالیان متمادی فعالیت در این حیطه به مرور از آن شرکت شده اند. مجموعه ما در این بخش ، طرف قرارداد شرکت های بزرگ بین المللی از جمله هنکل آلمان بوده است.

05. نگهداری فضای سبز

مجموعه شرکت پاککو در این حیطه همواره به صورت کاملا تخصصی و علمی وارد شده است، چون معتقدیم نگهداری فضای سبز مقوله ای کاملا تخصصی می باشد که نیازمند افرادی است که به صورت آکادمیک به این موضوع آشنایی دارند. خوشبختانه مجموعه ما با بهره گیری از مهندسین کشاورزی متخصص و همچنین تجهیزات مدرن و به روز همواره توانسته در این رشته موفق عمل کند.

 

ساعات کاری: شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16 و پنجشنبه ها 8 تا 13 می باشد.

نشانی شرکت پاککو: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی کوچه گل، ساختمان گل، طبقه اول، واحد 101

تلفن شرکت پاککو:  88652018-23

سایت تهران پاککو: www.tehranpakco.com

تهران پاککو : شرکت خدماتی و تامین نیروی انسانی

تهران پاککو : شرکت خدماتی و تامین نیروی انسانی