درباره مدیر شرکت خدماتی نظافتی مهیار گستر

امروزه بسیاری از افراد بدلیل مشغله کاری ، حتی برای ساده‌ترین امور هم وقت ندارند، اموری مانند رساندن بچه‌ها از مدرسه به خانه، خرید دارو، هدیه یا لوازم منزل.

پیشنهاد ما چیست؟ اینکه برای نظافت منزل هم وقت نگذارید و آنرا به ما بسپارید و خودتان به کارهای مهمتر برسید، در جمع خانواده باشید و از لحظات در کنار هم بودن لذت ببرید.

مدیریت مجموعه شرکت خدمات نظافتی مهیارگستر از آن تحصیل کرده های رنج کشیده است که با تلاش شبانه روزی در سرویس دهی به مردم در این سالها، کار خود را شروع کرده و حالا نیروهای خدماتی زیادی را پرورش داده تا کار تمیز و درجه یکی را تحویل مشتریان خود دهند.

جابر رسولی از تحصیل کرده های دانشگاه است که کمر همت رو از صفر بسته و با تمام سختی‌های موجود بر سر راهش، حالا شرکت خدماتی خود را مدیریت می کند. از آن آدم های ساده است که صادقانه کار می کند و از آن دسته انسان های مثبت و توانمندی است که به راحتی می شود بهش شان اعتماد کرد و کار بیست را تحویل گرفت. از مدیرانی است که نظم و مثبت اندیشی را به نیروهای خود نیز منتقل کرده است و مهمترین فاکتور پیشرفت و ماندگاری شرکت اش را نظم و  تلاش مستمر می داند.

رسولی، مدیری است که در طی سالها سرویس دهی آموخته است که وقت و زمان مشتری ارزشمند است و کاری را که مسئولیت آن را می پذیرد، با بهترین کیفیت تحویل دهد و بهترین پاداش برایش معرفی مشتری توسط مشتری است. وی مجموعه ای را مدیریت می کند که ارزش زیادی برای مشتری قائل است … از آن هایی که مشتری بجز آن مجموعه به هیچ مجموعه دیگری نیاز ندارد.

مدیریت شرکت خدمات نظافتی مهیارگستر معتقد است که تمرکز بر روی چند خدمت و سرویس دهی درست و اساسی آن بهتر از انجام 500 سرویس همزمان است که برخی از به اصطلاح استارتاپ های شرکت خدماتی انجام می دهند که حتی در سایت خود تعداد قابل توجهی مشتری ناراضی کامنت گذاشته اند که سرویس خوبی دریافت نکرده اند.

ارزشمندترین دارایی یک شرکت خدماتی، اعتماد مشتریان است که می تواند به قول های داده شده عمل کند.

 

کجاهارو سرویس می دیم؟

بهتر است بپرسیم ما چقدر تا محل شما فاصله داریم؟؟ ما زیر یک ساعت به شما می رسیم و شما با درخواست نظافت فوری می توانید با سرعت سرویس خود را دریافت و با خیال راحت یه حس فوق العاده آرامش را با ما تجربه کنید. تفاوتی نمی کنه ، محل شما در شمال تهران، شرق تهران، مرکز تهران، جنوب تهران، غرب تهران باشه، سرویس دهندگان ما در محل حاظر شده و با سرعت وظایف محوله را آب و جارو، همه جارو، رفت و روب می کنند.

 

قبل از گرفتن قیمت، کاری نکنید.

قیمت ها براساس تعداد ساعت خدمت رسانی محاسبه می شود و شما نیاز به چانه زدن ندارید و قیمت ما برای همه مناسب است . همه سرویس های ما با قیمت منصفانه و زیر قیمت اتحادیه ارائه می شود و با تخفیف های مثل تعداد سفارش، تعداد نیرو و سفارش های دوره ای ارزان تر هم می شود.

 

چه زمانی سرویس می دیم؟

با خیال راحت تماس بگیرید، ما بیشترین ساعت سرویس دهی را در بین شرکت های خدماتی داریم و شما حتی می توانید از الان برای همه روزها و حتی تعطیلات رسمی و هفته های آتی هم نیرو رزرو کنید و با اطمینان و به موقعه سرویس بگیرید و از نتیجه کار راضی باشید. دسترسی به ما هم بسیار آسان است و کافی است با تلفن تان شماره های ما رو بگیرید که شعار ما یک تماس تا پاکی است.

 

چه خدماتی؟

خدماتی که مهیار گستر می توانند به شما ارائه دهند این موارد است: شستن درها و دیوارها، حمام و سرویس بهداشتی، تمیز و مرتب کردن وسایل داخل بوفه، کمدها و کابینت ها و شستن و تمیز کردن راه پله، لوسترها و کارهایی از این قبیل.

برای انجام امور نظافتی منزل بهتر است 2 کارگر خانم و آقا خبر کنید تا هم کارهایتان سریع تر پیش رود و هم بتوانید کارهای سنگین تر مثل شستن در و دیوار کف را به آقا و کارهایی مثل تمیز و مرتب کردن کابینت، بوفه و کمدها را به خانم بسپارید.

 

36602348
36602349
36602350
09100169686

شرکت خدماتی - شرکت خدماتی نظافتی مهیار گستر - نظافت منزل استان تهران

شرکت خدماتی – شرکت خدماتی نظافتی مهیار گستر – نظافت منزل استان تهران