خدمات نظافت منزل در نیاوران

امروزه بسیاری از کارهای تخصصی و غیر تخصصی توسط افراد دوره دیده انجام می شود.بررسی تخصصی بودن این موضوع را میتوان ار این دید بررسی کرد که نحوه تمیز کردن سطوح مخلتف متفاوت است و باید برای هر سطحی تخصص ، مهارت و لوازم مناسب استفاده شود.از این رو خدمات نظافت منزل نیز جز دسته کار های تخصصی قرار میگیرد که باید دست کاردان سپرده شود.
درگذشته کارها و خدمات نظافتی تنها توسط خانم ها انجام میشد. اما امروزه به دلیل مشغله های بالا و زیاد شدن خانم های محصل و شاغل، وقتی برای تمیز کاری اساسی نمی ماند. و با اندک زمان باقی مانده میتوانند تنها به کار های کلی خانه و کارهای شخصی خود برسند.

خدمات تخصصی نظافت منزل در نیاوران

خدمات نظافت منزل در نیاوران

نظافت منزل در نیاوران با یکی از بهترین شرکت های نظافتی، همیارگستر

به دلیل مشغله زیاد خانم ها و افراد و همچنین نیاز به بودن متخصص در زمینه تمیز کاری ها کلان و مهم خانه ها و دفاتر و شرکت ها، شرکت های خدماتی به کمک شما می آیند.خدمات نظافت منزل همیارگستر توصیه می کند به شرکت های معتبری مراجعه کنید که برای خدمت رسانی بهتر در تمامی محله های تهران خدمات خود را ارائه می دهد. یکی از پر مخاطب ترین متقاضیان نظافت منزل در تهران، نظافت منزل نیاوران است.
از آنجاییکه این محله یکی از متقاضیان پروپاقرص دریافت خدمات نظافتی است برآن شدیم تا برای شما ساکنین عزیز و هموطنان ، خدمات اختصاصی ارائه کنیم.
چگونه میتوان به شرکت خدماتی همیار گستر اعتماد کرد؟

همانطور که اشاره کردیم، شرکت نظافتی همیار گستر که در شمال ،جنوب،شرق و غرب تهران شعبه های زیادی دارد، تصمیم داشته تا برای خدمات نظافت منزل در نیاوران به علت استقبال شما عزیزان خدمات ارزنده ارائه دهد.
با توجه به نحوه زندگی های مدرن امروزی اهمیت نیروهای نظافتی بیش از هر زمان دیگری احساس می شود و بیشتر افراد سعی می کنند که با توجه به نیاز به صورت دوره ای و منظم، هفته ای یا ماهانه نیروی ثابت خدماتی داشته باشند.

اگر اسم شرکت نظافتی همیار گستر به گوش ما نخورده و میخواهید بدانید که چگونه میتوان اعتماد کرد؟!
پیش از بررسی کیفیت کار ابتدا باید مطمئن شوید که شرکت / فرد مورد نظر قابل اطمینان هست؟ آیا میتوان ساختمان خود را بدون استرس و نگرانی در اخیتار او گذاشت؟ چگونه این مشخصه ها را بررسی کنیم؟
فردی که برای نظافت منزل نیاوران اعزام می شود زمان زیادی در ساختمان است و اشراف کامل به تمامی قسمت های ساختمان دارد. حال با توجه به اهمیت این موضوع در این قسمت به ویژگی های یک نیروی نظافتی و خدماتی اشاره کرده ایم:

نظافت ادارت در تهرانپارس

نظافت ادارت در تهرانپارس

ویژگی های نظافتچی خوب برای نظافت منزل در نیاوران

مجوز شرکت خدماتی از اتحادیه مربوطه: یکی از نکاتی که باید در زمان انتخاب نیروی خدماتی به آن توجه کنید این است که شرکتی که به شما نیرو پیشنهاد می دهد باید مجوزهای رسمی را از اتحادیه داشته باشد برای اینکه این مجوز ها را مشاهده کنید یا می توانید از فرد درخواست کنید که مجوز و مدارک قانونی را به شما نشان دهد یا اگر از سایت آنلاین می خواهید نیرو درخواست کنید به لوگو اتحادیه توجه نمایید.

  1. ارائه مدارک نیروی خدماتی در محل: تمامی شرکت های خدماتی موظف هستند زمانی که نیرو در محل حاضر می شود مدارک معتبر خود را مانند کارت ملی و کارت پرسنلی را به مشتری نشان دهند. در نظافت منزل نیاوران در زمان استخدام نیروها تمامی افراد از فیلترهای سختی عبور می کنند که یکی از این فیلترها ارائه مدارک شناسایی به همراه کدپستی و آدرس محل سکونت است که بعد از بررسی های دقیق و معتبر بودن مدارک و همخوانی آدرس با کد پستی نیرو استخدام می گردد.
  2. عدم سوء پیشینه: یکی از ویژگی هایی که نیروی نظافتی مطمئن باید داشته باشد این است که از نظر اخلاقی به تایید رسیده باشد. در شرکت های معتبر نظافتی معمولا نیروهای خدماتی از نظر اخلاقی و سوابق کاری برای نظافت منزل نیاوران نیز مورد بررسی قرار می گیرند و اگر پیشینه ای مانند اخراج از محل کاری قبلی نداشته باشند، سرقت و هر نوع سوء پیشینه دیگر استخدام نمی شوند.
  3. نظارت و پیگیری های شرکت خدماتی: تنها یک نیروی خدماتی حرفه ای موفق خواهد شد در شرکت خدماتی همیارگستر استخدام شود. زمانی که از شرکت خدماتی مطمئن نیرویی را انتخاب می کنید شرکت به صورت مداوم در حین کار و بعد از کار با مشتری در ارتباط است و روند کار پرسنل نظافتچی خود را جویا می شود و در صورت بروز مشکل واحد پشتیبانی هر چه سریعتر اقدامات لازم را برای رفع مشکل انجام می دهد. گاهی این مشکلات ممکن است قبل از رسیدن نیرو به محل به وجود آید مثلا نیروی خدماتی آدرس را پیدا نکند و یا اینکه مشکلی برای نظافتچی یا مشتری رخ دهد که نیاز به هماهنگی باشد به همین دلیل شرکت خدمات نظافتی باید این پشتیبانی ها را به سرعت پوشش دهد.
  4.  امکان ارتباط مستقیم: ارائه خدمات برای نظافت منزل نیاوران به صورت بیست و چهار ساعته است و در نقطه مقابل یک گوش شنوای منطقی برای مشتریان باشد و نیاز های مشتری را بداند. به عنوان مثال یک نیروی خدماتی با شرایط خاص برای نظافت منزل نیاوران می خواهید و زمانی که نیرو به محل می آید متوجه می شوید ضعیف عمل می کند یا آنگونه که انتظار داشته اید عمل نمی کند، سریعا می توانید گزارشات را بصورت مستقیم با مجموعه در میان بگذارید تا نیرویی مطابق با نظر شما اعزام نماید.
  5.  تخصص نیروی خدماتی: یک نیروی خدماتی باید به کاری که می خواهد انجام دهد تسلط کافی داشته باشد و برای رسیدن به این شناخت باید در شرکت خدماتی دوره های لازم را دیده باشند. همچنین کار نظافت منزل نیاوران کار سخت و تخصصی است و یک نیروی خدماتی باید خودش را برای مواجه شدن با اثاثیه و ساختمانی لوکس و مدرن آماده سازد که چگونه در نظافت هر بخش عمل کند. از طرفی وجود اثاثیه سنگین وزن مانند پیانو، گاو صندوق، یخچال های ساید و غیره در نظافت منزل نیاوران در صورت نیاز به جابجایی نیاز به افراد قدرتمند و ورزیده دارد تا بدون وارد شدن هیچگونه خسارتی کارها را به درستی انجام دهند.
  6.  برخورد هوشمندانه نیروی نظافتچی با مشتری: یکی از ویژگی های نیروی خدماتی این است که برخورد هوشمندانه در مقابل برخورد های مختلف مشتریان داشته باشد زیرا نظافت منزل باید با توجه به نیاز و سلیقه مشتری انجام شود و اینکه نیروی خدماتی بخواهد با مشتری بحث کند و یا سعی داشته باشد در برخی کارها، اظهار نظر کند و نظر مشتری را عوض کند کار اشتباهی است.نظافتچی باید در عین تخصص و تجربه بالا، طبق نظر و رضایت مشتری بهترین روش را انتخاب کند.

البته در نظر داشته باشید برای نظافت منزل نیاوران افراد متخصصی اعزام می شوند که به خوبی بر کارهای محوله واقف هستند و از مشتریان گرامی تقاضا داریم حدالامکان اجازه دهند این افراد در آرامش و تمرکز کامل کار ها را به گونه ای که آموزش دیده اند انجام دهند. جای هیچ نگرانی نیست می توانید با خاطری آسوده بنشینید و فنجان قهوه خود را بنوشید.

خدمات نظافتی در دفاتر و محل کاردر نیاوران با همیارگستر

خدمات نظافتی در دفاتر و محل کاردر نیاوران با همیارگستر

چرا نظافت منزل نیاوران را به همیارگستر بسپاریم!؟

زندگی در تهران به دلیل جمعیت زیاد و زندگی پرمشغله وقتی برای انجام کار هار نظافتی اساسی برای ساکنین تهران نمی گذارد. از این رو تعداد شرکت های خدمات نظافتی در تهران و روز به روز به این تعداد نیز افزوده می شود.
لزا شرکت خدماتی همیار گستر از شما میخواهد در زمانی که میخواهید نیروی خدماتی برای نظافت منزل ، دفتر کار خود انتخاب کنید،کمی تحقیق کرده و نیرو مدنظر را از شرکت معتبر بگیرید. زیرا برخی از شرکت ها صرفا برای کلاه برداری و سودجویی دایر هستند و مجوز های لازم را ندارند.

قرار است فردی غریبه چند ساعتی در منزل شما مشغول به کار باشد اینکه بخواهید از چهره و نوع برخورد او متوجه شوید که فرد مطمئنی است امکان پذیر نخواهد بود. سعی کنید به جای حدس و گمانه زنی هایی که دقیق هم نخواهند بود، شرکت معتبر نظافتی در تهران را انتخاب کنید. شرکت همیارگستر شرکت معتبر نظافتی و خدماتی است که با توجه به سابقه درخشانی که طی سال ها فعالیت خود داشته است هر روز به مشتریان آن اضافه می شود.
همانطور که گفتیم،شرکت خدماتی همیارگستر با شعب مختلف در سراسر کشور ،به دلیل استقبال شما در منطقه نیاوران قصد دارد تا فعالیت خود را بطور تخصصی تر در منطقه نیاوران ادامه دهد.تمامی نیرو هایی که در این محله فعالیت می کنند با حساسیت بالا استهدام شده تا هیچ گونه مشکل یا نارضایتی برای شما عزیزان پیش نیاید.

نیروهای متخصص آموزش دیده ما در همیار گستر آشنایی کامل با نحوه تمیز کردن هر قسمتی از منزل مانند تمیز کردن مبلمان، فرش، سرامیک و قسمت های مختلف منزل و اثاثیه مدرن، عتیقه و گرانقیمت را دارند. در خیلی از موارد دیده شده است که شرکت های نامعتبر هر فردی را استخدام می کنند و بدون اینکه آموزش های لازم را برای تمیز کردن داده شود او را به منزل مشتری می فرستند و به علت کمبود اطلاعات وظیفه خود را بجا نیاورده وحتی در مواردی به مشتری ضرر هم زده میشود.

نظافت آپارتمان در نیاوران با همیارگستر

نظافت آپارتمان در نیاوران با همیارگستر

مزایای نظافت منزل نیاوران با خدمات همیارگستر

نظافت منزل نیاوران با خدمات همیارگستر از مزایایی برخوردار است که در زیر به گوشه ای از آن ها اشاره کرده ایم:
این شرکت از نیروهای مجرب خدماتی خانم و آقا تشکیل شده است که با توجه به درخواست مشتری هر نیرویی که بخواهند به محل اعزام می شود. همیارگستر با دارا بودن نیروی کافی با چهار شعبه در مناطق شمال، مرکز، غرب و شرق تهران آماده ارائه سرویس دهی به همشهریان عزیز در تمامی مناطق و محله ها است.
تمامی نیروهای همیارگستر برا نظافت منزل نیاوران افراد مجرب و خبره ای هستند که با قوانین سختگیرانه و طبق فیلترهای خاصی استخدام شده اند به همین دلیل در زمان اعزام نیرو به مشتری این ضمانت را می دهیم که تمامی نیروها افرادی متخصص، درستکار و قابل اعتمادی هستند.
پاسخگویی بصورت 24ساعته و در 7 روز هفته در سراسر تهران یکی از ویژگی های بارز شرکت خدماتی همیارگستر می باشد.اگر می خواهید در کسری از ثانیه نیروی خدماتی در منزل شما حضور پیدا کند کافی است با یک تماس و مشخص کردن تعداد نیرو، خدمات را در کمترین زمان ممکن درمحل داشته باشید.

ارتباط با همیارگستر

شرکت همیارگستر از شرکت های خدماتی است که با وجود چهار شعبه فعال در قسمت های مهم در تهران آماده ارائه بهترین خدمات در تمامی محله های تهران است برای ارتباط راحت تر با ما می توانید از تلفن های تماس زیر استفاده کنید:

22325817

22325819

77940653