سایت شبکه اجتماعی لینکدین (LinkedIn) که در زمینه فعالیت های مربوط به کسب و کار در حال پیشروی است تا حد زیادی نیز می تواند بر روی بازار خدمات نظافتی شما تاثیر می گذارد پس با ما در ادامه همراه باشید.
به راحتی می توان گفت که سایت لینکدین تا حد بسیار زیادی می تواند بر روی کسب و کار خدمات نظافتی شما تاثیر به سزایی بگذارید و بیش از گذشته در گسترش آن به شما یاری کند. زیرا اول از همه این مسئله مهم است که وب سایت لینکدین (LinkedIn) کاملا مربوط به موارد کسب و کار است بنابراین شما با قرار دادن مشخصات شرکت خدمات نظافتی خود در آن می توانید در جلب نظر شرکت و حتی مشتریان دست بالا نسبت به کسب و کارتان موفق باشید و همین مسئله باعث می شود تا شما سفارشات و قراردادهای پرسودی را به ثمر برسانید.
زیرا امروزه بسیار از افراد دست بالا و شرکت های بزرگ تنها از طریق این شبکه اجتماعی به دنبال طرف قراردادها و افراد با استعداد می گردند و وقت خود را صرف جستجو در مکان های دیگر نمی کنند زیرا این شبکه اجتماعی به سایر افراد این امکان می دهد تا نظرشان را در خصوص کسب و کارتان اعلام کنند و همین مسئله وضعیت کیفی کسب و کارتان را برای دیگران مشخص می کند.

برای شرکت تان یک رزومه مناسب تهیه کنید
سایت لینکدین این امکان را به شما می دهد تا رزومه مناسبی را برای کمپانی مدنظرتان ایجاد کنید تا هر چه بیشتر از گذشته مشتریان را در جهت یک انتخاب مناسب هدایت کنید. همچنین استفاده از تگ ها در شبکه مذکور هر چه بیشتر به شما امکان در معرض دید قرار گرفتن توسط اهدافی که مدنظر دارید را می دهد.
جدای از این مسئله وب سایت لینکدین تنها به اشخاصی که به صورت کامل ثبت نام کرده باشند امکان مشاهده کامل پروفایل شما را می دهد پس می توانید با خیال راحت این مسئله را مدنظر داشته باشید که اشخاصی که به سمت صفحه لینکدین شما می آیند به واقع اشخاص حقیقی هستند و در واقع نیازمند شما و کار با کیفیت‌تان خواهند بود.

به شفافیت کاریتان بیافزائید
مطمئنا داشتن یک پروفایل معتبر در شبکه های بزرگ اجتماعی و همچنین یک وبسایت شخصی زیبا هر چه بیشتر از گذشته در کسب جلب اعتماد مشتریان نسبت به شما و کمپانیتان تاثیر خواهد گذاشت. به انجام این کار توسط شما در دنیای تجارت شفافیت کاری گفته می شود یعنی این که شما هر چه که توانایی انجام آن را دارید بدون هیچ دروغی در مقابل مشتری خود قرار دهید تا او بتواند با یک دید شفاف نسبت به انتخاب شما تصمیم بگیرد و دیگر بر سر دو راهی های بیهوده قرار نگیرد.
زیرا متاسفانه امروزه در دنیای تجارت به دلیل شرکت های بسیار زیادی که در یک زمینه فعالیت می کنند دیگر اعتماد نسبت به یک شخص یا شرکت بسیار سخت تر از قبل شده و همین فضای بی اعتمادی باعث شده تا مشتریان به عواملی دیگر همچون مواردی که در بالا اشاره شد بیشتر از قبل توجه کنند.

کیفیت بالای کاری
مطمئنا داشتن صفحه شرکت خدماتی در سایت لینکدین به معنای کیفیت بالای کاری شما است همین که شما به این مسئله واقف بوده اید که با ایجاد یک صفحه در این شبکه می توانید کارتان را به هزاران شرکت مختلف معرفی کنید خود نمونه واضحی از این مسئله است.

امکان بیشتر دیده شدن
همین که شما صفحه ای را در هر یک از شبکه های بزرگ اجتماعی از جمله لینکدین، اینستاگرام، تلگرام و … که روزانه میلیون ها نفر از آن ها استفاده می کنند در واقع تاثیر به سزایی در بیشتر دیده شدن شما دارند پس به هیچ وجه قدرت شبکه های اجتماعی را دست کم نگیرید و سریعا صفحات مربوط به شرکت تان را با رعایت اصول پیشرفت تان در آن ها ایجاد کنید.

منبع:

start cleaning business
تهیه و تنظیم سایت نظافت
ترجمه: م.ص