جادوگرانی در این عرصه پیروزند که ابزار جادوی بهتری دارند … جادوگری نوین را بیاموزید.

دنیا در مدار سرعتی افتاده است که، حجم اطلاعات و درخواست‌هایی که تولید و استفاده می شود در جامعه رو به افزایش است. مشتری امروزی برای پاسخگویی نیازهایش توقع دارد با افزایش سرعت زندگیش نیازهایش نیز به سرعت پاسخ داده شود. پس اینکه یک گوشی، تمام دنیای او را تشکیل می‌دهد چیز عجیبی نیست. مشتری ترجیح می‌دهد از آنچه سریعتر در اختیارش قرار می‌گیرد استفاده کند تا از چیزی که باید برای آن وقت زیادی صرف کند.

و البته، در این سرعت بالا آن ارائه دهنده خدماتی، برنده است که بتواند در موج این سرعت، خود سریعتر حرکت کند.

اپلیکیشن‌ها یکی از پر طرفدارترین بسترهای جذب مشتریان شده است. شاید در ابتدا مقاومتی نسبت به آنها در بین مخاطب وجود داشت اما این روزها باید گفت یکی از راه‌های جذب مشتری و موفقیت در کار، داشتن یک اپلیکیشن مناسب، ساده و پر قدرت است. اگر تا دیروز یکه تاز دنیای بیزینس، تلفن و دفتر بود، اکنون یک اپلیکیشن پر قدرت و همه فن حریف که حتی نیازهای یک فرد ناشنوا که زبان درخواست ندارد یا توضیحات شما را برای ارائه خدماتتان نمی شنود می‌تواند ابزاری راه گشا باشد و نقش شما را برای ارائه خدمات پررنگ نماید.

اپلیکیشن نظافت با معرفی کامل خدمات شما در هر زمان به مشتری این امکان را می‌دهد به سرعت با خدمات شما آشنا شود، نیازهای خود را در اپلیکیشن بیابد و درخواست خود را برای شما ارسال کند.

اپلیکیشن نظافت برای شرکت خدماتی نیز این امکان را ایجاد می‌کند، بدون نیاز به حضور تمامی کارکنان در دفتر مرکزی، مشتریان خود را در مناطق مختلف شناسایی کرده و نزدیکترین فرد را برای ارائه خدمات بفرستد. اینگونه برای دفتر و کارکنان نیز از لحاظ بعد مکانی و هزینه رفت و آمد به صرفه خواهد بود و صد البته رضایت مشتری را برای دریافت سریع خدمات در پی خواهد داشت که این نکته مثبت بستر تبلیغ مشتری به مشتری را ایجاد خواهد کرد.

اینکه یک ارائه دهنده خدمات، در زمان اندک موفق شود خدمات خود را معرفی کند، مشتری به صورت واضح نوع خدماتی که نیاز دارد را مشخص کند و اینکه بداند چقدر هزینه بابت کار دریافتی باید پرداخت کند. از هرجهت به نفع هر دو است.

کم شدن زمان ارائه خدمات، کوتاه‌تر شدن مسافت‌ها، مشخص بودن خدمات ارائه شده، رضایت‌مندی مشتری و سود بیشتر برای ارائه دهنده خدمات، فقط و فقط در داشتن یک اپلیکیشن خلاصه می شود و ما بهترین اپلیکیشن را برای شما طراحی، برنامه نویسی، ساخته و آماده کرده ایم.

تک شاخ - فروش اپلیکیشن نظافت برای شرکت های خدماتی

تک شاخ – فروش اپلیکیشن نظافت برای شرکت های خدماتی

کیفیت کار: تک شاخ باش.

ما با تجربه ده ساله در زمینه طراحی سایت و نرم افزار، با بیش از 500 نمونه کار با ساده سازی فرآیند و جزئیات دقیق و کارآمد، اپلیکیشن را طراحی و پیاده سازی کرده ایم. امکانات نامحدودی می شد توی اپلیکیشن اضافه بشود اما تصمیم گیری اینکه کدامشان حذف بشوند، سخت تر بود و ما تلاش کردیم تیر را مستقیم به هدف بزنیم.

انتشار در اپ استور و بازار: نفوذ در بازار

شما برای انتشار اپلیکیشن تان از هر اپ استوری می توانید بهره بگیرید، و مخاطبین به راحتی آن را دانلود و استفاده کنند.

توسعه و پشتیبانی:

با اپلیکیشن نظافت شما این امکان را خواهید داشت که بتوانید خدمات تان را اضافه کنید.

زمان تحویل:

7 روز کاری برای سفارشی سازی برای مجموعه شما نیاز است و ما در این زمان مناسب و بعد از آماده سازی به بهترین نحو، اپلیکیشن را تحویل می دهیم.

سفارش تلفنی:

مکالمه حرف اول را در هر ارتباطی می زند. برای ایجاد یک رابطه دوستانه فوری با مشتریان خود، توضیح و شفافیت بیشتر به آنان و ثبت سفارش این امکان ویژه در اپلیکیشن نظافت گنجانده شده است.

کارخانه پولسازی: در کنار شما تا موفقیت، براتون پولسازیم:

همه می دونیم که داشتن یک ابزار در این زمانه دیگر خیلی مهم نیست، استفاده از این ابزار برای راه اندازی کارخانه پولسازی مهمترین هدفه، و ما در این بخش هم در کنار شما و پیشرو هستیم.

تک شاخ - گروه خلاقیت باران - فروش اپلیکیشن نظافت برای شرکت های خدماتی

تک شاخ – گروه خلاقیت باران – طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن نظافت برای شرکت های خدماتی

 

09121943801 امیر علیپور

در خدمتیم امپراتور

همین الان زنگ بزن.