سایت نظافت جهت برآورده کردن نیاز مردم ایران از جهت انجام امور خدمات منازل و ادارات و … طراحی گردیده تا نیاز مردم به شرکت های نظافتی ساده تر رفع گردد و بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین انتخاب را داشته باشند.

ما شرکت های نظافتی را در سراسر ایران معرفی می کنیم و برای کسی که به دنبال برون سپاری نظافت محل خود می گردد، در دسترس هستیم و برای شرکت های نظافتی که به دنبال جذب مشتری و بازاریابی و نفوذ در بازار هستند، بهترین انتخاب هستیم.

ما برای معرفی و تبلیغات شرکت های نظافتی خدمات متنوعی از جمله، انواع تبلیغات در همین سایت، طراحی سایت، طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن نظافت، عکاسی و ساخت فیلم تبلیغاتی، تولید محتوای نظافتی برای سایت و شبکه های اجتماعی، برندسازی، طراحی لباس و … انجام می دیم که در تسریع رشد واقعی شان بسیار موثر و نتیجه بخش است.

 

بهترین سایت نظافت چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

درباره ی سایت نظافت چه چیزی می دانید؟ مطمئنا مثل اکثر مخاطبان این مقاله در مواجه شدن با سایت نظافت و کارایی آن با سؤالاتی چالش برانگیز روبرو می شوید که پاسخش را نمی دانید. سایت نظافت آیا همان سایت خدمات نظافت منزل است؟ خیر، سایت نظافت در واقع یک سایت تبلیغاتی قوی می باشد که به عنوان واسطه با هدف بازاریابی و معرفی شرکت های خدمات نظافتی در سراسر کشور عمل می کند. در این سایت اتفاقات خوشایندی رقم می خورد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

مزیت های سایت نظافت منزل

دسترسی آسان
از میان راه های ارتباطی متعددی که در دنیای مجازی وجود دارد، وب سایت ها در سریع ترین زمان شما را به اهدافتان می رسانند. در این مقاله، می خواهیم روی سایت نظافت که نمونه ای از سایت های تبلیغاتی می باشد، تمرکز کنیم. یکی از مزیت های سایت های تبلیغاتی دسترسی آسان به خدمات مورد نظر است. نظیر چنین ویژگی در سایت نظافت باعث شده تا مشتری هایی که به دنبال شرکت های خدمات نظافت در سراسر ایران هستند، براحتی بتوانند خدمات مورد نظرشان را بدست آورند.

گستردگی انتخاب
بی شک در مکانی که با گستردگی انتخاب مواجه هستید، در شرایط بهتری قرار می گیرید که در نهایت منجر به انتخاب صحیح می شود. این می تواند در یک بوتیک لباس هم صدق کند، چه برسد به صفحه نیازمندی های روزنامه در یک شهر یا صفحه سایت های تبلیغاتی کشور. اگر دقت کرده باشید هر چقدر به صفحات تبلیغات گسترده تری مراجعه کنید، به همان اندازه قدرت انتخاب دارید و بی شک در چنین شرایطی احتمال رسیدن به هدف هم افزایش می یابد. در سایت نظافت نیز با انتخاب های زیادی روبرو هستید، به این معنی که می توانید از میان چندین شرکت خدمات نظافت منزل با قابلیت های مختلف، گزینه ی دلخواه را انتخاب کنید.

مقایسه قیمت ها
فرقی نمی کند در کجای ایران زندگی می کنید، وقتی پای معامله و سود و ضرر به میان باشد، اولین سؤالی که می پرسیم این است: قیمت چند؟ سایت نظافت این امکان را به شما می دهد که تعدادی از شرکت های خدمات نظافت منزل را بررسی کنید و با مقایسه قیمت ها، ارزان و با کیفیت ترین خدمات را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که در سایت نظافت، قیمت های خدمات مختلف در شرکت های خدمات نظافتی کم و بیش نوشته شده و نشان داده می شوند، و در این آگهی های تبلیغاتی، راه های ارتباطی مثل شماره تماس با دفاتر خدماتی، وبسایت های اختصاصی و آدرس صفحات اجتماعی مثل تلگرام و اینستاگرام در صورت وجود، به نمایش گذاشته می شوند. در سایت نظافت در واقع مجموعه ای از آگهی های شرکت های خدمات نظافتی را در اختیار خواهید داشت که شما را با نام شرکت و خدمات قابل ارائه آشنا می کنند.

دریافت ارزان ترین خدمات
زمانی که در یک بازار قدم می گذارید، به قصد خرید ارزان تر یک کالا، قطعاً از چند مغازه قیمت می گیرید. سایت نظافت نیز چنین شرایطی را برای شما فراهم می کند با این تفاوت که نیاز نیست ساعت ها برای پیدا کردن خدمات ارزان تر وقت و انرژی بگذارید. کافی است تلفن را بردارید و از شرکت های مختلف نظافتی قیمت بگیرید و در نهایت ارزان ترین خدمات را سفارش دهید. جالب است بدانید که در سایت نظافت با انواع خدمات موجود در شرکت ها آشنا می شوید، بنابراین قبل از تماس بخوبی می دانید که خدمات مورد نظرتان در کدام شرکت ها ارائه می شود.

خدمات سایت نظافت برای تبلیغات شرکت های خدمات نظافتی

تبلیغات شاخه های زیادی دارد که هر کدام از آنها به نوعی می توانند در راستای معرفی و برندینگ شرکت های خدمات نظافتی مؤثر باشند و در حقیقت تبلیغات شرکت های نظافتی از طریق وب سایت بیشتر از سایر صفحات مجازی بازدهی دارد، چرا که در دنیای بزرگتر و با مخاطبان بیشتری در کشور و حتی جهان در ارتباط هستند، به همین جهت بسیاری از شرکت ها و کسب و کارهای مختلف برای رشد اقتصادی و توسعه فعالیت های خود به تبلیغات از طریق وب سایت رو آورده اند.
قرار نیست که تنها در سایت های تبلیغاتی معرفی شوید، بلکه برخی از شرکت های خدمات نظافتی با رونق کسب و کار دست به طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن های نظافتی و غیره برای معرفی شرکت به نقاط مختلف کشور می زنند که به مراتب خروجی بهتری دارد و باعث می شود که در حیطه ی وسیع تری بازاریابی کنند. سایت نظافت علاوه بر تبلیغات خدمات دیگری را هم برای معرفی شرکت ها ارائه می دهد که در زیر به آنها اشاره می کنیم.

انواع تبلیغات در سایت نظافت

همانطور که قبلا اشاره کردیم در سایت نظافت انواع تبلیغات خدمات نظافتی و دیگر کسب و کارها پذیرفته می شود. از طریق سایت نظافت می توانید در دنیای مجازی سیر کنید و در سریع ترین زمان با پیشنهادهایی برای خدمات نظافت منزل و ادارات روبرو شوید. انواع تبلیغات در سایت نظافت علاوه بر اینکه برای نیازمندی های این خدمات می توانند به اهدافشان برسند، شرکت های خدمات نظافتی هم خود را در دنیای بزرگتری معرفی می کنند که باعث جذب بیشتر مشتری شده است. به گفته برخی از شرکت های خدمات نظافتی تا قبل از اینکه تبلیغات در سایت نظافت داشته باشند، کسب و کارشان قابل توجه نبوده با اینکه از طریق سایر شبکه های مجازی تبلیغات گسترده ای داشتند اما از زمانی که در سایت نظافت بصورت مستقیم با مخاطبان هدف مواجه شدند کسب و کار رونق گرفته و تا روزی 50 سفارش را پاسخگو هستند.

طراحی سایت نظافت

شرکت های خدمات نظافتی برای اینکه در یک برنامه جامع و کامل، خدمات خود را به مشتری معرفی کنند، دست به طراحی سایت می زنند. از برتری هایی که طراحی سایت نسبت به تبلیغات در وب سایت های دیگر دارد، گلچین مخاطبان هدف است. در تبلیغات سایر شبکه های اجتماعی هر کسی می تواند مخاطب قرار بگیرد و برخی ها هم براحتی از کنار آن رد می شوند، چرا که چنین نیازی در آنها ایجاد نشده در حالی که در وب سایت های خدمات نظافتی، تا زمانی که افراد آدرس وبسایت را جستجو نکنند، با این چنین صفحاتی روبرو نمی شوند. بنابراین مخاطبان تنها افرادی هستند که نیاز به این خدمات دارند و یا در آینده ممکن است به این خدمات نیاز پیدا کنند. از ویژگی های طراحی سایت می توان به ارتباط آنلاین و فروش اینترنتی خدمات اشاره کرد. در سایت های خدمات نظافتی با کلیه فعالیت های شرکت، قیمت ها، تایم کاری، پرسنل و نحوه ی ثبت سفارش خدمات آشنا می شوید و می توانید با دید بازتری نسبت به ثبت سفارش خدمات اقدام کنید. ما با توجه به شناخت بازار و تخصصی که در زمینه نظافت داریم، در طراحی سایت جزئیات فوق العاده ای در نظر می گیریم که سود شما را تا ده برابر می رساند.

طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن نظافت

طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن نظافت از دیگر خدمات قبل ارائه در سایت نظافت است که به منظور گسترش تبلیغات و دسترسی آسان به صفحه ثبت سفارش طراحی می شود. برای طراحی اپلیکشین باید با زبان برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید یا آی او اس آشنا بود که بدلیل تخصصی بودن این کار، برنامه نویسان سایت نظافت مسئولیت طراحی اپلیکیشن نظافت را برعهده می گیرند. در اپلیکیشن نظافت، برنامه هایی برای معرفی و ثبت سفارش خدمات طراحی می شود که تنها در گوشی های موبایل هوشمند، قابل نصب است.
طراحی اپلیکیشن نظافت مانند همتایان دیگرش هزینه بر است و بحث قیمت طراحی سایت و اپلیکیشن برای شرکت های خدمات نظافتی اهمیت دارد. در نظر داشته باشید که در این مسیر ممکن است با قیمت های مختلفی روبرو شوید و حتی از برخی قیمت ها شگفت زده شوید. بهتر است بدانید که طراحی اپلیکیشن با توجه به کیفیت، تعداد برنامه های طراحی شده و خدماتی که ارائه می دهند متفاوت است، با این حال سایت نظافت با توجه به اینکه در راستای تبلیغات خدمات نظافتی از سراسر کشور فعالیت می کند، پیشنهادهای خوبی برای طراحی اپلیکیشن ارائه می کند که می تواند نظر شما را جلب کند.

عکاسی و ساخت فیلم تبلیغاتی

یکی دیگر از خدمات سایت نظافت، ساخت فیلم های تبلیغاتی برای شرکت های خدماتی و نظافتی است که در مدت زمان کوتاهی، هر آنچه نیاز است مشتری راجع به خدمات و جزئیات فعالیت بداند را به تصویر می کشد. تصاویر به دلیل اینکه ارتباط مؤثرتری با مخاطب برقرار می کنند، در زمینه معرفی سایت و فیلم های تبلیغاتی قابل توجه هستند. در ساخت عکس و فیلم های تبلیغاتی باید از تصاویر اصلی و با کیفیت استفاده کرد و همین امر نیازمند عکاس حرفه ای است. اگر برای ثبت تصاویر محصولات یا خدمات عکاس حرفه ای ندارید، می توانید از تیم حرفه ای عکاسی سایت نظافت بخواهید این کار را برایتان انجام دهند. ما همچنین سناریوهای داستان گوی بسیاری داریم که می تواند داستان خدمات و معرفی شما را پر قدرت بیان کند و تاثیرگذار باشد.

تولید محتوای نظافتی برای سایت و شبکه های اجتماعی

تولید محتوا یکی از روش های مؤثر در سئو و بالا آمدن سایت می باشد که می تواند شما را در رتبه های اول گوگل و موتورهای جستجو معرفی کند. تولید محتوا در واقع محتوایی نظیر نوشته، عکس و ویدئو هستند که با موضوعات مختلف خدمات نظافت در بخش های مختلف سایت شرکت های خدمات نظافتی ثبت می شوند و تاثیر بسیار زیادی در جذب مخاطب هدف دارند. امروزه هر صفحه از سایت تان به عنوان یک میانبر اصلی در ترویج تبلیغات مارکتینگ عمل می کنند. جذب مشتری از طریق محتوا بسیار بالاست زیرا خواننده علاوه بر اینکه از مطلب درج شده در مقاله مورد نظر اطلاعات و راهنمایی های لازم را کسب می کند، بصورت مستقیم به صفحه اول سایت های خدمات نظافتی راهنمایی می شود.
محتوا نویسی زمانی کارایی دارد که مطابق با اصول سئو نوشته شود، در غیر اینصورت محتوای شما در میان هزاران مقاله در گوگل ناپدید می شود. تیم محتوا نویسی سایت نظافت با رعایت اصول سئو، نام سایت شرکت های خدمات نظافتی شما را در صفحه اول گوگل به نمایش می گذارد و آن زمان شاهد ترقی و درخشش کسب و کارتان در میان سایر شرکت های خدمات نظافتی خواهید بود.

طراحی لباس برای شرکت های خدماتی و نظافتی

اولین برخورد مشتری با شرکت شما، ظاهر نیروهای شماست و در شرکت های خدمات نظافتی، لباس فرم نشانگر سازماندهی مناسب شرکت و پرسنل خدمات نظافتی است اما لباس پرسنل فراتر از آنچه تصور می کنید در برندسازی شرکت شما مؤثر است. اغلب مشتری ها پرسنل شرکت ها خدماتی را بیشتر از روی لباس فرم و رنگ مخصوص لباس آنها می شناسند و زمانیکه از کیفیت خدمات راضی باشند، تصویر شمایل ظاهری پرسنل با لباس فرم های مخصوص در ذهنشان شکل می گیرد.
یکی از نکات قابل توجه در طراحی لباس، خلاقیت و جدید بودن طراحی است. بی شک اگر لباس پرسنل تمام شرکت های خدمات نظافتی مشابه و یک رنگ باشند، دیگر تفاوت میان شرکت ها قابل لمس نیست. بنابراین پیشنهاد می کنیم که طراحی لباس را تیم حرفه ای طراحان لباس سایت نظافت بسپارید و با لباس های جدید در میان رقیبان بدرخشید و یک باشید.

 

نویسنده: آمنه ظریفی – گروه تولید محتوای تیم طراحی سایت باران

سایت نظافت - گروه خلاقیت میان رشته ای باران