شركت خدماتی رها سرويس

انجام کلیه امور خدماتی و نظافتی خود را به ما بسپارید.

رها سرویس با ارائه خدماتی از قبیل نظافت و شستشو، بازسازی ساختمان، نگهداری از سالمند و کودک ، خدمات سلامت و بهداشت خانواده و …

جعفر علوی زاده

شماره ها حذف شد.

شرح وظایف راه پله ها

نظافت جارو و تي راه پله
گردگيري نرده ها، پريز برق و درب منازل
گردگيري آسانسور
گردگيري شيشه ها مشاعات از داخل
نظافت با جاروبرقي (پاركينگ ها)
نظافت درب ورودي آپارتمان
پيشاپيش اين شركت استدعا دارد؛ ابتدا كار را از نيرو تحويل گرفته و بعد مبلغ فاكتور را پرداخت نماييد.

2 – نظافت و شستشوی مشاعات

3 – نظافت و شستشوی . انجام کارهای داخلی واحد ها

4 – نظافت حیاط و پشت بام و حیاط خلوت

5- ضد عفونی و سم پاشی درختان

6 – همچنین شما می توانید تمام این خدمات را با عقد قرارداد سالانه با شرکت ؛ با حداقل قیمت و به همراه بیمه مسئولیت مجموعه و بیمه تامین اجتماعی کار کنان در یافت نموده و مبلغ آن را بصورت شارژ ماهانه پرداخت نمایید.

7 لیست قیمتها:
1- نظافت منزل

اگر سفارش نظافت منزل به صورت ۴ ساعت کاری دارید تعرفه شرکت های خدماتی حدود ۴۰،۰۰۰ تومان و اگر ۸ ساعت کاری به نیرو نیاز دارید بسته به خانم و یا آقا بودن نظافتچی مبلغ ۶۰،۰۰۰ الی ۸۰،۰۰۰ تومان از شما دریافت می گردد.

اگر بعد از ساعت کاری نظافتچی بخواهید به صورت ساعتی و اضافه کار امور نظافت را انجام دهند برای هر ساعت اضافه کار معمولا مبلغ ۱۰،۰۰۰ تومان از شما دریافت می گردد.

ولی اگر نمی دانید که نظافت منزل شما چند ساعت طول می کشد و یا اینکه می خواهید به صورت ساعتی خدمات نظافت منزل یا محل کار شما را انجام دهند بابت هر ساعت کار مبلغ حدود ۱۵،۰۰۰ تومان از شما دریافت می گردد.

البته برخی شرکت های خدماتی حداقل مبلغ ۴۰،۰۰۰ تومان برای حتی یک ساعت کار از شما دریافت می کنند. بدین صورت که در تعرفه های آنها ذکر شده از یک ساعت الی ۴ ساعت مبلغ ۴۰،۰۰۰ تومان دریافت می گردد.
2- نظافت راه پله و پارکینگ

نظافت راه پله و نظافت پارکینگ در شرکت های خدماتی بسته به تعداد طبقه و تعداد واحد هر طبقه تعرفه های گوناگونی دارد.

در حالت کلی برای نظافت راه پله دوطبقه مبلغ ۲۵،۰۰۰ الی ۳۰،۰۰۰

برای سه طبقه مبلغ ۳۰،۰۰۰ الی ۳۵،۰۰۰ و

برای چهار طبقه مبلغ ۳۵،۰۰۰ الی ۴۰،۰۰۰ و

برای هر طبقه اضافه مبلغی حدود ۱۰،۰۰۰ تومان

البته باز هم بسته به نوع شرکت خدماتی نظافت پارکینگ ، درب پارگینگ و آسانسور هم تعرفه های خاص خود را دارد.

در برخی شرکت ها نظافت آسانسور جزئی از نظافت راه پله به حساب می آید ولی معمولا بابت نظافت پارکینگ و درب ورودی ساختمان مبلغی اضافه از شما دریافت می کنند.

3- لیست قیمت :

برای شستشوی مبل ، شستشوی فرش ، شستشوی موکت ، تمیز کاری سرامیک و … نیز قیمت های متفاوتی ارائه می شود.

شسشوی مبل برای ست های ۵ نفره، ۷ نفره و ۹ نفره مبلغ ۴۰،۰۰۰ الی ۶۰،۰۰۰ تومان به شما پیشنهاد می شود.

برای شستشوی فرش برای هر متر مربع مبلغ ۲،۵۰۰ الی ۳،۵۰۰ بسته به ابعاد فرش و برای شستشوی موکت مبلغ ۲،۰۰۰ الی ۳،۰۰۰ تومان بسته به متراژ شستشو دارد.
قیمت های ارائه شده برای سال ۱۳۹۶ و به صورت کلی می باشد و شاید پس از تماس شما با یک شرکت خدماتی قیمت هایی کاملا متفاوت از موارد ذکر شده به شما ارائه دهند که امری تقریبا سلیقه ای می باشد. در ضمن ممکن است در روزهایی از سال که تقاضا برای نیروی خدماتی افزون می شود – مانند عید نوروز ، به تبع آن هزینه ی خدمات هم افزایش پیدا می کند.
اعزام نیروها با معرفی نامه ۲ برگی ممهور به مهرو با شماره ثبت دار و لباس یونیفرم شرکت صورت میگیرد.

این متن با توجه به نیاز موجود در رابطه با مقوله “نحوه تعامل با کارگران خدمات نظافتی” تهیه شده است ، روزانه شاهد اعزام چندین کارگر خانم و آقا به منازل مشتریان هستیم و در این اثنا بعضی ها گله مند هستند و برخی راضی و دعاگو اما در این بین تعدادی از مشتریان از یک کارگر مشخص بسیار راضی و برخی دیگر ناراضی هستند .(چرا این تناقض وجود دارد؟)

در یک جمع بندی کلی نگارنده سعی دارد تا بدینوسیله حداکثر رضایتمندی شما را بدست آورد تا شاهد عدم نظافت و سرویس دهی مطلوب – دیدن خسارت – کم کاری – عدم رعایت قوانین یا موازین اخلاقی و غیره توسط نیروی کار نباشیم پس لطفا به موارد زیر توجه نموده و آنها را که ثمره چندین سال تجربه و تحقیق است به کار ببندید :

الف – با کارگر درد و دل نکنید : ضمن حفظ کرامت خود و کارگر به یاد داشته باشید اصل اول حرف گوش کردن نیروی کار انضباط و رعایت سلسله مراتب کارفرما – کارگری است بنابراین فاصله مطلوب را رعایت کنید.

ب- قبلا ” وسایل مورد نیاز کار + وظایف و زمانبندی هر قسمت از کار” را یادداشت نموده و در بدو ورود کارگر برگه ماموریت دو برگی مهردار شرکت را اخذ کنید(در غیر اینصورت وی را نپذیرید و سریعا به شرکت اطلاع دهید)همیشه 5 دقیقه اول را صرف اعلام وظایف و توجیه کارگر نموده و زمان لازم برای هر قسمت از کار را با کمی ارفاق به وی اعلام کنید.

ج – کارگران از طبقه نسبتا محروم با اقتصاد ضعیف هستند و این طبیعی است که شاید کولر گازی – عتیقه جات – ساید بای ساید – بخار شو– تجهیزات کامپیوتری – تلویزیونهای سه بعدی و غیره نداشته باشند،پس نظافت کردن این نوع وسایل رفاهی را قبلا به وی آموزش دهید(پیشنهاد میکنیم اینگونه وسایل را خودتان نظافت کنید یا اینکه حتما همان جا حضور داشته باشید).

چ – شرکت دایما با شما در تماس است تا از رضایتمندی شما مطمئن شود، در عین حال خودتان هر 30 دقیقه به نحوه کار کارگر نظارت کنید.(مطمئن شوید کار به درستی انجام می شود و کارگر در خطر نیست : چهارپایه لق نباشد، در محیط بسته با مواد گاز دار و سمی مثل وایتکس یا جوهر نمک یا بنزین و همچنین با وسایلی که برایش ناشناس است، کار نکند)

د – به تجربه ثابت شده کارفرمایانی که جدی ، وقت شناس و مودب هستند خیلی کمتر خسارت میبینند زیرا نیروی کار در حین انجام نظافت تمرکز بیشتری روی انجام وظیفه خود دارد ( مدیر خوبی باشید وراجع به مسایل حاشیه ای و غیر ضروری صحبت نکنید).ما به تمامی مشتریان خود توصیه می کنیم : به هیچ کس اعتماد نا محدود نداشته باشید و همه چیز را با هوشیاری و هوشمندی زیر نظر بگیرید و هیچ گاه کلید محل کار یا منزل، دسته چک و اشیای گرانقیمت(اطلاعات شخصی و کاری)خود را در دسترس نگذارید.(همیشه به فکر آینده باشید بعضی ها امروز با شما و فردا علیه شمایند!!)

ر – فراموش نکنید ما در جامعه مسلمان با آداب توصیه شده توسط رهبران دینی و ائمه هدی()زندگی میکنیم و اگر خدای ناکرده هر گونه ارتباط با کارگر در خارج ساعات کاری برقرار کنیم خلاف انصاف و باعث ایجاد دین بوده و ضمن ایجاد نقص در کارکرد شرکت با خارج شدن کارگر از مدار تولید ضربه ای سخت به روح و روان کارگر وارد می شود که شاید تا مدتها ادامه پیدا کند، بنابراین ضمن توصیه خود و شما به رعایت تقوی الهی درخواست میکنیم کاستی های ما را به گوشمان برسانید تا صادقانه آنها را جبران کنیم.(دریافتی کارگران خوب است ،شما به دور از احساس بوده و نگران آنها نباشید)

در صورت نیاز و برای ارتباط با مدیریت می توانید پیام های خود را ضبط کنید یا نامه الکترونیکی(ای میل) بزنید به یاد داشته باشید در حال حاضر ما حدود 15000 مشتری داریم و شناسایی از روی صدای شما عملا ناممکن است،بنابراین کد اشتراک خود را به همراه تلفن و نام خود را قید کنید تا بتوانیم به سرعت اقدام مناسب را انجام دهیم.

از آنجائیکه هیچ محصول بشری خالی از خطا و اشتباه نیست استدعا دارد ایراد ما را به خودمان و حسن ما را به دیگران بگویید و ما را از دعاهای خیرتان محروم نکنید که معصوم فرموده : دعای غایب در حق غایب مستجاب می باشد .

کلمات کلیدی مورد جستجوی کاربران : شرکت خدماتی زنجان ، شرکت های خدماتی زنجان ، موسسه خدماتی زنجان ، نظافت زنجان ،